zetterberg40 hozzászólása:

Most nézem a meccset.

Az első 40 perc az egészen förtelmes volt, minden párharcot ők nyertek, mintha a jégen sem lettünk volna. Előzetesen gondoltam, hogy a Leafs elleni győzelmet a helyén kell kezelni, illetve hogy ez egy nehezebb meccs lesz. De azért ez 36-6 a kapura lövéseket illetően nagyon durva volt a második harmad végére... Egyértelműen csak Mrazek teljesítményének köszönhetően maradtunk meccsben.

Az utolsó 20 perc már nézhetőbbre sikerült. Blash új sorokkal rukkolt elő, ami jó lépésnek bizonyult, mert felrázta a társaságot: Nyq-Z-Abdel, Tatar-Larkin-Pulk, Mule-Sheahan-Rich, a 4. változatlan maradt. Ami még Mrazek mellett pozitívum, hogy Larkin centerként is vitte a maga sorát, valamint Z gólja és gólpassza egyaránt zseniális volt.

Mindenesetre ehhez hasonlót remélhetőleg nem sokszor kell látnunk, mert ez a meccs kétharmadában teljes Canes-dominancia volt. Az első igazi erőpróba kedden következik a Tampa ellen.